20 LAT SZTAFET IMF

Dnia 2 lipca startuje z miejscowości Iaşi (Jassi) w Rumunii 21. sztafeta osób niepełnosprawnych. Ze wszystkich krajów Europy na trasie nie były jeszcze Rosja, Białoruś i Mołdawia.  W tym roku zaplanowano Białoruś i Mołdawię. Niestety, po raz kolejny ze względu na skomplikowane formalności wizowe, Białorusi  nie będzie.

Trasa sztafety licząca 1200 km (z tego 400 kilometrów biegiem) jest podzielona na 7 etapów i wiedzie z Rumunii przez Mołdawię, Ukrainę do Polski. Zakończenie sztafety nastąpi 8. lipca w Nidzicy. Na trasie są ciekawe historyczne byłe polskie miasta, Chocim, Kamieniec Podolski, Tarnopol i Lwów.

21. SZTAFETA, JUBILEUSZ 20 – LECIA

Zaszufladkowano do kategorii Imprezy

CZAS I MIEJSCE 59. DECATHLONU IMF SĄ USTALONE

Tegoroczny 59. Decathlon IMF odbędzie się w dniach 5 – 8 sierpnia w Niemczech, w mieście Grimma, niedaleko od Lipska (Leipzig).

Przyjazd uczestników 5 sierpnia, zawody w dniach 6 i 7 sierpnia. Odjazdy 8 sierpnia.

Szczegółowe informacje i zaproszenia zostaną wysłane w terminie późniejszy.

Zaszufladkowano do kategorii Imprezy

PLAN 21. SZTAFETY JEST GOTOWY

21. Sztafeta Osób Niepełnosprawnych po Europie odbędzie się pod hasłem „Tam nas jeszcze nie było”.

Sztafeta wystartuje w mieście Jasi (Jassy) w  Rumunii. Trasa prowadzi przez pięć krajów; Rumunię, Mołdawię, Ukrainę, Białoruś i Polskę. Po raz pierwszy trasa naszej sztafety prowadzi przez Mołdawię i Białoruś. Po tej sztafecie  pozostanie nam tylko jeden kraj europejski, gdzie nas jeszcze nie było, Rosja. Może będzie to w przyszłym roku?

Spotkanie uczestników sztafety nastąpi dnia 1 lipca w mieście

Jasi (Jassy) w Ruminii. Trasa sztafety jest podzielona na 7 etapów. Zakończenie sztafety zaplanowane jest na  dzień 8. lipca w Nidzicy.

Zaszufladkowano do kategorii Imprezy